Přeskočit na obsah
Používáním webu vyjadřujete souhlas s využíváním cookies.

Proces koupě domu

PROCES KOUPĚ DOMU III.ETAPA

  • Rezervační smlouva

V první fázi podepíšeme rezervační smlouvu, kde se bude řešit uzavření budoucí kupní smlouvy do daného termínu, běžně 2-3 měsíce, aby jste měli dostatek času. Do 5 dnů od podpisu složíte rezervační depozit ve výši 150.000Kč. Ve lhůtě 2-3 měsíce budete vyzváni k podpisu budoucí kupní smlouvy. Mezitím budete mít dostatek času na zajištění financování, dohodnutí klientských změn a prostudování budoucí kupní smlouvy.

  • Budoucí kupní smlouva (u již zkolaudovaných domů II.etapy se tento krok vynechá)

V druhé fázi uzavřeme budoucí kupní smlouvu, jejíž součástí bude kupní smlouva. Do 10 kalendářních dnů po podpisu složíte 20% kupní ceny developerovi a zbývající část nejpozději po kolaudaci domu. K úhradě budete vyzváni z naší strany. Po kolaudaci domu také případně podepíšeme Vaše zástavní smlouvy a vložíme je na katastr.

  • Kupní smlouva 

Poslední fází procesu bude uzavření kupní smlouvy, zápis vlastnického práva do katastru nemovitostí a předání domu. Po kolaudaci domu a přidělení čísla popisného, budete vyzváni respektive Vám doručíme v dostatečném předstihu kupní smlouvu s návrhem na vklad a vyzveme k podpisu. Proběhne podpis obou stran a zápis do katastru nemovitostí. Poplatky související s návrhem na vklad ve výši 2.000 Kč jsou hrazeny z naší strany. Po podpisu, vložení smluv na katastr a vyznačení plomby Vám předáme  Váš rodinný dům.

  • Financování

Pokud se rozhodnete pro financování prostřednictvím „naší“ hypotéky, zdarma zajistíme ocenění nového domu a zdarma zajistíme vyřízení hypotečního úvěru. Zároveň Vám dáme garanci, že pokud Vám úvěr banka neschválí, vrátíme Vám rezervační poplatek v plné výši. Budete moci vybírat ze všech dostupných finančních institucí, jsme zařazeni do prověřených developerských společností s tradicí.

Využijte bezplatné konzultace a zvýhodněných podmínek financování. Ověřte si, kolik Vám banky půjčí a nechte si porovnat aktuální nabídky bank nezávislým specialistou. Získáte doporučení nejvhodnějších řešení, pomoc s vyřízením úvěru včetně vyjednání individuálních podmínek a hlavně jistotu, že dojdete včas a zdárně do cíle.

V rámci projektu PÁLAVSKÁ ALEJ máme pro vás připravené zvýhodněné podmínky financování

  •     sazby již od 2,07 % p.a. (vyjednaná sleva 0,2 % ze standardní sazby)
  •     zajistíme zpracování hypotéky bez poplatku
  •     odhad financované nemovitosti zdarma a pomůžeme vám s kompletací potřebných dokumentů


Kontakt na makléře

Jiří Němec, hypoteční makléř

+420 602 556 277, jiri.nemec@fintrend.cz